TARİHÇE

1920’ li yıllarda Erzincan’ da bir aile işletmesi olarak kurulan “Doğruluk Ticarethanesi” ilerleyen yıllarda, faaliyetlerini İstanbul’a taşımış ve 1947 yılında Üsküdar’da ilk inşaatını gerçekleştirmiştir.

Aile şirketi o zamandan bugüne inşaat faaliyetlerini sürdürmüş, ağırlıklı olarak Üsküdar ve Kadıköy bölgesinde konut inşaatları tamamlamıştır; 1980 yılından itibaren de ANAYAPI A.Ş. adıyla yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır

Anayapı, günümüzde yeni projesiyle; İstanbul’ un gelişen yüzü Kurtköy’de kendisine ait 16.400m2’ lik bir alan üzerinde, Bakü Caddesi ile Ekin Sokağın birleştiği köşede yepyeni bir yaşam alanı kurmaktadır. “Daha fazla daire sayısı” yerine, “Daha fazla yaşanabilir alan” anlayışıyla, 224 daireyi yeni sahipleri için hazırlamaktadır.

Önümüzdeki 5 yıllık planda ise; yine kendisine ait araziler üzerinde iki yeni projenin hazırlıklarını sürdürmekte, Kurtköy’ün gelişimine katkıda bulunmayı ve önümüzdeki yıllarda bu bölgedeki varlığını etkili bir şekilde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

MİSYON

Kendisi ve çevresiyle estetik birlikteliğin ön planda tutulduğu; sağlam altyapı ve yenilikçi teknolojilerle donatılmış, yüksek standartlı yaşam alanları geliştirmek; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve yatırımcılarımız için doğru maliyetler ile yeni ve yüksek kaliteli değerler oluşturmak.

VİZYON

Her zaman mükemmeli aramak, yaptığımız işte en iyi olmak ve insanların gözünde kalite, doğruluk ve güvenle özdeşleşen bir firma olmak.

Tüm Sorularınız İçin

0216 464 86 00 Bize Yazın

Merkez Ofis

Kozyatağı mh. Çardak sk. No:1/1 - 34742
Kadıköy / İstanbul
0216 464 86 00

HARİTADA GÖSTER
GOOGLE HARİTALARDA AÇ YANDEX HARİTALARDA AÇ
HARİTADA GÖSTER

Şantiye

Kurtköy, Yenişehir mh., Ekin sk. No:2 - 34912
Pendik / İstanbul
0216 464 86 00

HARİTADA GÖSTER
GOOGLE HARİTALARDA AÇ YANDEX HARİTALARDA AÇ
HARİTADA GÖSTER